Jak stworzyć profesjonalne CV? WEBINAR

Cena wejścia: free
Branża/e: EDUKACJA/SZKOLENIA/NAUKA

cv_szkolenie.png

Nie każda osoba poszukująca zatrudnienia musi od razu zabierać się za pisanie CV, ale dla większości jest to pierwszy krok w nawiązaniu kontaktu z potencjalnym pracodawcą. Mimo dostępu do licznych poradników dostępnych online, często zdarza się, że kandydaci popełniają kluczowe błędy w przygotowaniu swojego CV. Podczas webinaru przybliżymy, jakich pułapek unikać i w jaki sposób skonstruować CV, które nie tylko przyciągnie uwagę rekrutera, ale również podniesie Twoje szanse na otrzymanie zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną.

Zaprojektuj swoje CV i pokaż je wybranym pracodawcom podczas Akademickich Targów Pracy 2024!

Podczas WEBINARU:

•               Wcielisz się w rolę rekrutera

•               Sprawdzisz, co w Twoim CV można udoskonalić

•               Będziesz miał okazję, aby usłyszeć konstruktywny Feedback o swoim CV

UWAGA!

JEŚLI CHCESZ USŁYSZEĆ FEEDBACK NA TEMAT TWOJEGO CV, PRZYGOTUJ DOKUMENT W PLIKU PDF LUB JPG

#CV #AkademickieTargiPracy #ATP2024

Zapisy dla studentów PŁ: https://adm.edu.p.lodz.pl/course/view.php?id=81#section-2

Zapisy dla pozostałych osób:

Imię *

Nazwisko *

Kierunek *

Stopień

Semestr *

Numer telefonu *

RODO *

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Politechnika Łódzka, moich danych osobowych w celu organizacji szkolenia "Jak stworzyć profesjonalne CV". Powyższa zgoda oznacza, że została wyrażona dobrowolnie, świadomie i stanowi jednoznaczne okazanie mojej woli. Oświadczam, że zapoznałam się / zapoznałem się z regulaminem portalu Biura Karier i akceptuję go oraz wiadomo mi o klauzuli informacyjnej RODO znajdującej się pod linkami na dole strony.