Program Letnich Płatnych Praktyk w CEMEX Polska

Program Letnich Płatnych Praktyk w CEMEX Polska: Laborant / Laborantka

Zapraszamy studentów i studentki kierunków ścisłych do wzięcia udziału w Letnich Płatnych Praktykach organizowanych przez CEMEX Polska. Jest to wyjątkowa szansa na zdobycie praktycznego doświadczenia w jednej z największych firm z branży materiałów budowlanych na świecie. Praktyki są przeznaczone dla osób, które pragną zdobyć praktyczne umiejętności, nawiązać kontakty z profesjonalistami z tej branży oraz poznać specyfikę i wyzwania z nią związane.

O programie:
• Czas trwania: Lipiec – Wrzesień 2024
• Lokalizacje: Warszawa, Łódź, Gdańsk, Mysłowice, Jaroszowiec, Szczecin Wymagania:
• Studenci i Studentki kierunków ścisłych (preferowane kierunki: budownictwo, inżynieria materiałowa, chemia budowlana).
• Chęć nauki i zaangażowanie.
• Umiejętność pracy w zespole.

Co zyskujesz:
• Realizowanie wakacyjnych płatnych praktyk w międzynarodowej korporacji;
• Realizowanie praktyk związanych ze studiowanym kierunkiem
• Poznanie specyfiki i wyzwań branży przemysłowej oraz nowych technologii;
• Możliwość nawiązania wartościowych relacji zawodowych z doświadczonymi ekspertami;
• Praktyki w zespole, gdzie liczy się wzajemny szacunek i dobra atmosfera;
• Pracę w miejscu dbającym o bezpieczeństwo i zdrowie każdego pracownika - BHP to nasz priorytet !

Jak aplikować? Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i zapoznania się z ofertą praktyk letnich w CEMEX Polska. Jeśli jesteś studentem lub studentką kierunków ścisłych, nie boisz się nowych wyzwań i chcesz sprawdzić swoje umiejętności w pracy w branży budowlanej, to ta oferta jest dla Ciebie! Link do strony: https://www.cemex.pl/kogo-szukamy.aspx

platne_praktyki_cemex_2024.jpg