Oferty pracy

Informacje podstawowe
Nazwa stanowiska Stażysta Programista
Numer referencyjny BK-OPR-00097-2024
Rodzaj zatrudnienia praktyka
Branża ELEKTRONIKA/ELEKTRYKA IT/PROGRAMOWANIE/PROJEKTOWANIE MECHANIKA/BUDOWA MASZYN MOTORYZACJA
Ważne do 28.06.2024
Zakres obowiązków:

Twój zakres obowiązków

  • Programowanie urządzeń typu sterowniki pojazdów, moduły telemetryczne, moduły wejść/wyjść,
  • Tworzenie/modyfikacja bibliotek umożliwiających programowanie mikroprocesorów z poziomu środowiska Matlab/Simulink,
  • Testowanie prototypowych układów PCB z wykorzystaniem HIL,
  • Tworzenie dokumentacji rozwiązań oraz analiza ich działania w środowisku produkcyjnym,
  • Wsparcie dla innych zespołów w zakresie testowania i integracji produktów.
Pracodawca oferuje:

To oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia z możliwością przedłużenia umowy po zakończonym stażu,
  • Pracę pełną wyzwań w szybko rozwijającej się branży,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń,
  • Pracę w dynamicznym otoczeniu w kulturze startupowej,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Spotkania integracyjne,
  • Pakiet świadczeń sportowych,
  • Udział w wyjątkowych projektach mających realny wpływ na rynek motoryzacyjny.
Miejsce zatrudnienia
Kraj Polska
Województwo(a) mazowieckie
Miasta Warszawa
Wymagania odnośnie kandydata
Umiejętności zawodowe Znajomość rysunku technicznego - Podstawowy
Wymagane języki Angielski - Dobra
Preferowana forma studiów Niestacjonarne, Stacjonarne
Preferowane wydziały Wydział Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki, Wydział Fizyki Technicznej, Informatyki i Matematyki Stosowanej
Dodatkowe wymagania Nasze wymagania
• znajomość języka angielskiego umożliwiającego swobodną komunikację oraz pracę z dokumentacją techniczną,
• znajomość podstaw elektroniki i techniki cyfrowej,
• zainteresowanie branżami– elektronika, telekomunikacja, informatyka lub pokrewne,
• umiejętność pracy w zespole i dzielenia się wiedzą,
• umiejętność czytania schematów elektronicznych,
• mile widziane doświadczenie z systemami wbudowanymi.
Ennovation Technology
Omulewska 27
04-128 Warszawa
Nip: 1132989675
Osoba kontaktowa
info@ennovationtech.eu
+48 885 806 086
Sposób aplikacji
Aplikacja przez adres email: info@ennovationtech.eu przez przesłanie CV

Realizacja: OPTeam S.A.

fundusze.jpgncbir.jpgrp.pngue.jpg
contact.svg
Umów się na spotkanie

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.