Oferty pracy

Informacje podstawowe
Nazwa stanowiska Stażysta Inżynier systemów
Numer referencyjny BK-OPR-00098-2024
Rodzaj zatrudnienia praktyka
Branża ELEKTRONIKA/ELEKTRYKA MECHANIKA/BUDOWA MASZYN MOTORYZACJA
Ważne do 28.06.2024
Link zewnętrzny https://ennovationtech.eu/
Zakres obowiązków:

Zakres obowiązków

  • Analiza wymagań klienta i tworzenie wymagań wewnętrznych,
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej,
  • Kontakt z klientem,
  • Dobór odpowiednich technologii,
  • Kontakt z wykonawcami
  • Definiowanie parametrów i funkcjonalności produktów zgodnie z wymaganiami klienta
  • Współpraca z programistami, elektronikami, konstruktorami oraz elektrykami
  • Udział w spotkaniach projektowych
  • Tworzenie i zarządzanie dokumentacją techniczną produktów
Pracodawca oferuje:

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia, możliwość przedłużenia umowy po zakończonym stażu,
  • Pracę pełną wyzwań w szybko rozwijającej się branży,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń,
  • Pracę w dynamicznym otoczeniu w kulturze startupowej,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pakiet świadczeń sportowych,
  • Udział w wyjątkowych projektach mających realny wpływ na rynek motoryzacyjny.
Miejsce zatrudnienia
Kraj Polska
Województwo(a) mazowieckie
Miasta Warszawa
Wymagania odnośnie kandydata
Wymagane języki Angielski - Dobra
Preferowana forma studiów Niestacjonarne, Stacjonarne
Dodatkowe wymagania Nasze wymagania
• znajomość magistral komunikacyjnych CAN/LIN,
• znajomość podstaw elektroniki, programowania oraz systemów wbudowanych
• Kreatywne myślenie i umiejętność pracy pod presją czasu,
• Chęć nauki i ciągłego rozwijania się,
• Umiejętność pracy w zespole,
• Komunikatywność i otwartość,
• Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację.
Ennovation Technology
Omulewska 27
04-128 Warszawa
Nip: 1132989675
Osoba kontaktowa
info@ennovationtech.eu
+48 885 806 086
Sposób aplikacji
Aplikacja przez adres email: info@ennovationtech.eu przez przesłanie CV

Realizacja: OPTeam S.A.

fundusze.jpgncbir.jpgrp.pngue.jpg
contact.svg
Umów się na spotkanie

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.