Oferty pracy

Informacje podstawowe
Nazwa stanowiska Staż zawodowy – certyfikacja wyrobów użytkowych, obszar Jednostki Certyfikującej
Numer referencyjny BK-OS-00072-2024
Rodzaj zatrudnienia staż
Branża USŁUGI
Link do facebook https://www.linkedin.com/jobs/view/3872962174
Ważne do 30.06.2024
Link zewnętrzny https://www.linkedin.com/jobs/view/3872962174
Zakres obowiązków:

Kluczowe obowiązki:

  • kontrola kompletności dokumentacji
  • wsparcie w realizacji procesów certyfikacji wyrobów
  • udział w wybranych etapach procesu certyfikacji wyrobów
  • aktywna współpraca z jednostkami realizującymi ocenę, tj. Jednostką Inspekcyjną oraz Laboratorium Badawczym
  • praca w oparciu o anglojęzyczne normy i standardy badawcze
  • archiwizacja dokumentacji oraz aktualizacja zapisów w bazach danych
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów w sekcji
  • przygotowywanie zestawień i analiz
Pracodawca oferuje:

Oferujemy:

  • płatny staż zawodowy w oparciu o umowę cywilnoprawną
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w obszarze związanym z certyfikacją wyrobów użytkowych
  • współpracę z młodym, dynamicznym zespołem, w przyjaznej atmosferze
  • elastyczne godziny pracy – możliwość dopasowania do zajęć na uczelni
  • możliwość kontynuacji współpracy po zakończeniu stażu
Miejsce zatrudnienia
Kraj Polska
Województwo(a) wielkopolskie
Miasta Poznań
Wymagania odnośnie kandydata
Znajomość programów MS Windows - Zaawansowany
MS Office - Zaawansowany
Umiejętności zawodowe Znajomość norm ISO - Podstawowy
Znajomość rysunku technicznego - Średniozaawansowany
Wymagane języki Angielski - Dobra
Niemiecki - Inny
Preferowana forma studiów Niestacjonarne
Preferowane wydziały Kolegium Towaroznawstwa, Wydział Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska, Wydział Organizacji i Zarządzania, Wydział Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów
Preferowane kierunki Inżynieria Materiałowa, Inżynieria Procesowa, Inżynieria Zarządzania, Towaroznawstwo, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji
TÜV Rheinland Polska Sp. z o.o.
Lutycka 11
60-415 Poznań
Nip: 5260030070
Sposób aplikacji
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres certification@pl.tuv.com

Realizacja: OPTeam S.A.

fundusze.jpgncbir.jpgrp.pngue.jpg
contact.svg
Umów się na spotkanie

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.