Oferty pracy

Informacje podstawowe
Nazwa stanowiska STAŻ W DZIALE RYNKÓW ZAGRANICZNYCH w obszarze marketingu
Numer referencyjny BK-OS-00064-2024
Rodzaj zatrudnienia staż
Branża FARMACEUTYCZNA
Zakres obowiązków:
  • przygotowywanie materiałów marketingowych na rynki zagraniczne (tv, prasa, radio, digital)
  • projektowanie opakowań na rynki zagraniczne
  • analizowanie danych rynkowych i otoczenia konkurencyjnego na rynkach zagranicznych
  • wsparcie zespołów w naszych spółkach za granicą oraz zespołu rynków zagranicznych w Polsce w zakresie codziennych działań operacyjnych
  • codzienny kontakt w języku angielskim z zespołami marketingowymi w spółkach za granicą
Pracodawca oferuje:
  • płatny staż w jednej z największych firm farmaceutycznych w Polsce
  • pracę w przyjaznym i dynamicznym środowisku
  • współpracę w okresie 3 miesięcy (lipiec- sierpień- wrzesień)
  • możliwość nawiązania stałej współpracy
Miejsce zatrudnienia
Kraj Polska
Województwo(a) łódzkie
Miasta Pabianice
Wymagania odnośnie kandydata
Wymagane języki Angielski - B2
Preferowane wydziały Wydział Organizacji i Zarządzania
Preferowane kierunki Europeistyka, Marketing w przemyśle, Master of Business Studies (CKM)
Aflofarm Farmacja Polska
ul. Partyzancka 131/155
95-200 Pabianice
Nip: 7311821205