Oferty pracy

Informacje podstawowe
Nazwa stanowiska Sprawny staż w wydziale produktów inwestycyjnych i emerytalnych
Numer referencyjny BK-OS-00060-2024
Rodzaj zatrudnienia staż
Branża FINANSE/BANKOWOŚĆ/UBEZPIECZENIA
Ważne do 31.05.2024
Zakres obowiązków:

Sprawny staż to program Fundacji Integralia dla studentów/studentek i absolwentów/absolwentek z niepełnosprawnościami oferujący przyjazne, płatne staże w renomowanych firmach. Każdy uczestnik/ uczestniczka otrzyma wynagrodzenie w wysokości minimum 4 872 zł brutto za miesiąc. Paweł, student trzeciego roku finansów i rachunkowości, zdobył doświadczenie zawodowe w dziale operacji księgowych międzynarodowej firmy. Po stażu pracodawca zaproponował mu dalszą współpracę. Paweł z sukcesem łączy pracę ze studiami.

Bądź jak Paweł! Przyśpiesz swój rozwój zawodowy i zdobywaj doświadczenie w branży. Podejmij Sprawny staż w wydziale produktów inwestycyjnych i emerytalnych w mBanku.

Od lat mBank jest synonimem innowacyjnych rozwiązań w bankowości. Dziś wyznacza standardy rozwoju bankowości mobilnej i internetowej. mBank to przede wszystkim ludzie, dlatego warto do niego dołączyć. Firma ceni różnorodność - dba o to, by procesy były inkluzywne. Czerpie z szerokiego wachlarza cech, talentów i doświadczeń wszystkich osób w zespołach.

Sprawny staż w wydziale produktów inwestycyjnych i emerytalnych

Miejsce pracy: Łódź

Twoje różnorodne zadania:

  • wsparcie w rozwijaniu usług oraz produktów inwestycyjnych i emerytalnych w obszarze funduszy inwestycyjnych (w tym pomoc we wdrażaniu nowych usług i produktów, modyfikacja produktów istniejących, bieżąca obsługa posprzedażowa, modyfikacja dokumentacji produktowej)
  • współdziałanie w rozliczeniach z partnerami zewnętrznymi, analizie baz danych (wyciąganiu wniosków), budowaniu komunikacji
  • kooperacja w projektach rozwojowych / utrzymaniowych związanych z rozwiązaniami inwestycyjnymi dla klientów detalicznych Banku
  • współpraca z innymi jednostkami Banku oraz wsparcie w bieżących zadaniach zespołu inwestycji

Włącz się, jeśli:

  • jesteś w trakcie lub po studiach na kierunkach takich jak​: ekonomia, finanse, bankowość, marketing, informatyka
  • masz podstawową wiedzę z zakresu ekonomii, bankowości, finansów, ze szczególnym uwzględnieniem instrumentów finansowych (funduszy inwestycyjnych)
  • interesujesz się i znasz zasady inwestowania
  • masz umiejętności analityczne
  • bardzo dobrze znasz pakiet MS Office, szczególnie: Excel i PowerPoint
  • znasz język angielski na poziomie min. B2
  • jesteś otwarty/a na innych, dobrze czujesz się w pracy zespołowej
  • chcesz swoją najbliższą przyszłość połączyć z bankowością / rynkiem finansowym / kapitałowym
  • posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności
  • mile widziana będzie znajomość aspektów prawnych (ustawy o ofercie, ustawy o obrocie, ustawy o funduszach itp.).

Pracodawca oferuje:

Korzyści ze współpracy:

  • płatny staż całoroczny od lipca 2024 r.
  • umowa o pracę, hybrydowy model pracy spotkania 1x tygodniu w biurze
  • wynagrodzenie w wysokości minimum 4 872 zł brutto za miesiąc stażu w pełnym wymiarze
  • praca w prężnym zespole, chętnie dzielącym się wiedzą
  • nowoczesne narzędzia i systemy pracy
  • bogaty pakiet socjalny (dofinansowanie do opieki medycznej, wypoczynku, karty sportowej i inne)
  • oferta szkoleń (m.in. Piątki z rozwojem) oraz aplikacje do nauki i rozwoju (LinkedIn Learning i Legimi)
  • możliwość zdobycia przekrojowej wiedzy na temat produktów bankowych i organizacji
  • zdobycie wiedzy z zakresu:
  • obszaru inwestycyjnego mBanku (dla klientów detalicznych), ze szczególnym uwzględnieniem funduszy inwestycyjnych
  • rozwoju usług oraz produktów inwestycyjnych i emerytalnych w obszarze funduszy inwestycyjnych, ze szczególnym uwzględnieniem cyfrowych inwestycji
  • produktowego (procesy, procedury, konstruowanie promocji, systemy IT obsługujących obszar inwestycji)
  • rynku detalicznych inwestycji, segmentacji klientów, komunikacji z klientami, kanałów sprzedaży oraz planowania finansowego
  • szansa na kontynuację kariery w strukturach mBanku

Proces rekrutacji składa się z dwóch głównych etapów:

  1. Pierwszy etap prowadzony jest przez Fundację Integralia. Rozmowy kwalifikacyjne odbywają się w godzinach 8.00 – 16.00 (stacjonarnie lub online). Jeśli pomyślnie przejdziesz ten etap, zarekomendujemy Twoją kandydaturę do stażodawcy.
  2. Drugi etap prowadzony jest przez firmę, która realizuje staż. O wyniku rozmów dowiesz się najpóźniej do 21 czerwca 2024 roku.

Podczas rekrutacji mogą pojawić się testy kompetencyjne.

Ważne jest dla nas stworzenie dostępnego procesu rekrutacji na każdym jego etapie. Jeśli masz jakiekolwiek potrzeby wynikające z niepełnosprawności, poinformuj nas o tym w formularzu rekrutacyjnym lub podczas rozmowy telefonicznej z rekruterką. Zadbamy o nie w trakcie rekrutacji.

Dziękujemy wszystkim Kandydatom i Kandydatkom za zainteresowanie ogłoszeniem. Jeśli spełniasz powyższe kryteria, APLIKUJ!

W partnerstwie z dużymi firmami realizowane są staże w całej Polsce w formule stacjonarnej, zdalnej i hybrydowej. Zobacz wszystkie oferty na stronie sprawnystaz.pl. Na CV czekamy do 26 maja 2024r. Rozmowy kwalifikacyjne prowadzimy przez cały okres rekrutacji. Wysyłając zgłoszenie już dziś, zwiększasz swoją szansę na staż!

Miejsce zatrudnienia
Kraj Polska
Województwo(a) łódzkie
Fundacja Grupy ERGO Hestia Integralia
Jelitkowska 47
80-342 Sopot
Nip: 58514059
Sposób aplikacji

Realizacja: OPTeam S.A.

fundusze.jpgncbir.jpgrp.pngue.jpg
contact.svg
Umów się na spotkanie

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.