Oferty pracy

Informacje podstawowe
Nazwa stanowiska Specjalista ds. Planowania i Przygotowania Produkcji
Numer referencyjny BK-OP-00323-2024
Rodzaj zatrudnienia praca
Ważne do 29.05.2024
Zakres obowiązków:
  • Kalkulacja zamówień i ofert pod kątem cenowym, materiałowym i godzinowym.
  • Przygotowanie dokumentacji i koordynacja wprowadzanych zmian.
  • Zapewnienie informacji niezbędnych do zrealizowania produkcji.
  • Ścisła współpraca z wydziałem produkcyjnym i działem zaopatrzenia.
  • Bieżąca komunikacja z klientami zewnętrznymi oraz wewnętrznymi.
  • Archiwizacja dokumentacji poprodukcyjnej.
  • Inicjowanie i wdrażanie przedsięwzięć zmierzających do usprawnienia pracy oraz procesu.
Pracodawca oferuje:

Do naszego łódzkiego Zakładu Elementów Izolacyjnych poszukujemy osoby na nowo otwarte stanowisko Specjalisty ds. Planowania i Przygotowania Produkcji.

Pracując na tym stanowisku będziesz odpowiadał/-a za przygotowanie kompleksowej i poprawnej dokumentacji do procesu produkcji. W codziennej pracy będziesz miał/-a okazję współpracować z innymi działami zakładu.

Jesteśmy również otwarci na świeżych absolwentów studiów wyższych, którzy mają chęć i odwagę do nauki nowych rzeczy.

Miejsce zatrudnienia
Kraj Polska
Województwo(a) łódzkie
Miasta Łódź
Wymagania odnośnie kandydata
Dodatkowe wymagania - Wykształcenie wyższe techniczne.
- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym.
- Podstawowa umiejętność czytania rysunku technicznego.
- Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikacje.
- Znajomość MS Office (głównie Excel).
- Znajomość SAP mile widziana.
- Zdolności analityczne oraz nastawienie na realizacje celu.
- Dokładność i skrupulatność w realizacji zadań.
- Komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej.
- Umiejętność podejmowania decyzji pod presja czasu i nadawania priorytetów.
Hitachi Energy Poland
Aleksandrowska
91-205 Łódź
Nip: 952-219-58
Sposób aplikacji

Realizacja: OPTeam S.A.

fundusze.jpgncbir.jpgrp.pngue.jpg
contact.svg
Umów się na spotkanie

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.