Oferty pracy

Informacje podstawowe
Nazwa stanowiska Product Engineering – Program Praktyk Letnich 2024
Numer referencyjny BK-OPR-00088-2024
Rodzaj zatrudnienia praktyka
Branża IT/PROGRAMOWANIE/PROJEKTOWANIE
Ważne do 25.05.2024
Zakres obowiązków:

Modelowanie 3D nowych komponentów
Wprowadzanie zmian w istniejących komponentach
Przygotowanie płaskiej dokumentacji technicznej
Przygotowanie dokumentacji ERP
Weryfikacja poprawności merytorycznej i formalnej dokumentacji 2D/3D

Pracodawca oferuje:

Oferujemy płatne praktyki trwające 3 miesiące w godzinach 8:00-16:00 w wymiarze 40 godzin tygodniowo.
Jeśli chcesz zdobyć doświadczenie w nowoczesnej firmie, pracować z profesjonalistami w międzynarodowym środowisku
i uczyć się od najlepszych – zaaplikuj on-line: abb.pl/kariera
Praktyki rozpoczynają się w lipcu oraz trwają 3 miesiące.
Kompetencje i umiejętności, jakie nabędziesz podczas praktyk:
- Pogłębienie oraz praktyczne zastosowanie zdobytej wiedzy w środowisku biznesowym.
- Praca w międzynarodowym zespole.
- Udział i aktywny wpływ jakość produktu końcowego na całym świecie.
Czekamy na Wasze aplikacje do 31.05.2024r.
Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Miejsce zatrudnienia
Kraj Polska
Województwo(a) łódzkie
Miasta Aleksandrów Łódzki
Wymagania odnośnie kandydata
Znajomość programów MS Windows - Zaawansowany
Wymagane języki Angielski - Bardzo dobra
Preferowana forma studiów Stacjonarne
Dodatkowe wymagania Wykształcenie: Inżynier mechanik
Doświadczenie w pracy w środowisku CAD, z wykorzystaniem narzędzi do modelowania 3D
Umiejętność pracy w zespole.
Kreatywność i umiejętność rozwiązywania problemów.
Komunikatywna znajomość języka angielskiego (zespół międzynarodowy)
Znajomość pakietu MS Office - Excel, Word
Narzędzia do modelowania 3D
ABB
Placydowska 27
95-070 Aleksandrów Łódzki
Nip: 5260304484
Sposób aplikacji

Realizacja: OPTeam S.A.

fundusze.jpgncbir.jpgrp.pngue.jpg
contact.svg
Umów się na spotkanie

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.