Oferty pracy

Informacje podstawowe
Nazwa stanowiska Praktyki Budowlane - płatne
Numer referencyjny BK-OPR-00084-2024
Rodzaj zatrudnienia praktyka
Branża BUDOWNICTWO/ARCHITEKTURA/GEODEZJA
Ważne do 23.06.2024
Zakres obowiązków:

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad wykonywanymi pracami oraz przestrzeganiem BHP na budowie
  • kontrola zgodności wykonywanych robót z dokumentacją techniczną
  • wsparcie w przygotowywaniu dokumentacji budowy np. dokumentacja powykonawcza, BHP, karty materiałowe itp.
  • udział w tworzeniu harmonogramu robót
  • udział w przygotowaniu produkcji (zapytania ofertowe, analiza i zestawienia ofert, przygotowanie budżetu)

Nasze wymagania

  • student/-tka co najmniej II roku studiów inżynierskich lub studiów magisterskich
  • studiujesz budownictwo ogólne, konstrukcje budowlane i inżynierskie, lub analogiczny kierunek
  • lubisz konfrontować teorię z praktyką
  • lubisz pracę z ludźmi, jesteś osobą otwartą i komunikatywną
  • jesteś osobą odpowiedzialną i samodzielną w organizacji pracy własnej
  • chcesz rozwijać się, zdobywać wiedzę i doświadczenie
Pracodawca oferuje:

To oferujemy

  • niezbędne doświadczenie zawodowe
  • połączenie teorii z praktyką
  • pomoc w określeniu kierunku dalszego rozwoju zawodowego
  • nauczysz się rozwiązywania problemów występujących na budowie
  • poznanie technologii i organizacji prac zgodnie z najwyższymi standardami BHP
  • rozpoznanie zależności pomiędzy poszczególnymi uczestnikami procesu budowlanego
  • współpracę z doświadczoną kadrą inżynierską różnych specjalizacji
Miejsce zatrudnienia
Kraj Polska
Województwo(a) łódzkie
Wymagania odnośnie kandydata
Preferowane wydziały Wydział Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska
Preferowane kierunki Budownictwo, Inżynieria Środowiska
FINETECH CONSTRUCTION SP. Z O.O.
ul. Poleczki 32
02-822 Warszawa
Nip: FINETECH C
Osoba kontaktowa
j.gerber@ftcgroup.com.pl
Sposób aplikacji
CV poprzez email

Realizacja: OPTeam S.A.

fundusze.jpgncbir.jpgrp.pngue.jpg
contact.svg
Umów się na spotkanie

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.