Oferty pracy

Informacje podstawowe
Nazwa stanowiska Praktykant w Dziale Industrial Engineering
Numer referencyjny BK-OPR-00092-2024
Rodzaj zatrudnienia praktyka
Branża ELEKTRONIKA/ELEKTRYKA
Link do facebook https://www.facebook.com/egogruppe/
Zakres obowiązków:
  • przygotowanie dokumentacji projektowej
  • zaprojektowanie aplikacji dla robota (programowanie)
  • projekt zintegrowania robota (Cobot) z linią produkcyjną
  • automatyzacja linii produkcyjnej z wykorzystaniem robota (określenie warunków pracy, dostosowanie wariantowości, wdrożenie)
  • walidacja wdrożonego projektu
  • przygotowanie dokumetacji technicznej
  • ocena ergonomii stanowiska pracy w ramach projektu
Pracodawca oferuje:
  • płatne praktyki w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • ścisłą współpracę i wsparcie opiekuna z działu inżynieryjnego przez cały okres praktyk
  • możliwość realizacji pracy inżynierskiej / magisterskiej w ramach projektu
Miejsce zatrudnienia
Kraj Polska
Województwo(a) łódzkie
Miasta Łódź
Wymagania odnośnie kandydata
Znajomość programów MS Windows - Średniozaawansowany
MS Office - Średniozaawansowany
AutoCAD2D - Średniozaawansowany
AutoCAD3D - Podstawowy
C++ - Podstawowy
C# - Podstawowy
MySQL - Podstawowy
TCP/IP - Podstawowy
Umiejętności zawodowe Znajomość rysunku technicznego - Średniozaawansowany
Wymagane języki Angielski - B1
Preferowana forma studiów Niestacjonarne, Stacjonarne
Preferowane wydziały Wydział Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki, Wydział Mechaniczny
Dodatkowe wymagania umiejętność korzystania z dokumentacji technicznej w jęz. angielskim
znajomość sterowników PLC - mile widziane
znajomość środowiska programistycznego dla robotów - mile widziane
umiejętność programowania w dowolnym języku obiektowym - mile widziane
uprawnienia SEP - mile widziane
E.G.O. Polska Sp. z o.o.
ul. Manewrowa 6/10
92-517 Łódź
Nip: 0000000000
Osoba kontaktowa
career.poland@egoproducts.com
Sposób aplikacji
aplikacja drogą mailową na adres: career.poland@egoproducts.com

Realizacja: OPTeam S.A.

fundusze.jpgncbir.jpgrp.pngue.jpg
contact.svg
Umów się na spotkanie

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.