Oferty pracy

Informacje podstawowe
Nazwa stanowiska Płatne Praktyki w Dziale Business Excellence
Numer referencyjny BK-OPR-00071-2024
Rodzaj zatrudnienia praktyka
Branża ZAKUPY
Zakres obowiązków:
  • Wsparcie pracowników działu GPU-BE2 w pracach związanych z obsługą platformy używanej do komunikacji z dostawcami BSH
  • Zapewnienie podstawowego wsparcia technicznego użytkownikom zakupowych narzędzi IT (ticket solving)
  • Wsparcie zespołu w zadaniach codziennych, tworzenie raportów xls, prezentacji ppt; obsługa skrzynki mailowej
Pracodawca oferuje:
  • Płatne praktyki w wymiarze min. 9 m-cy na podstawie umowy zlecenia – stawka wzrasta wraz z Twoim doświadczeniem
  • Zdobycie praktycznej wiedzy w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie
  • Elastyczne podejście do realizacji czynności w zgodzie z planem zajęć uczelni
  • Przyjazną atmosferę opartą na wartościach firmy
  • Zespół nastawiony na dzielenie się wiedzą, wsparcie opiekuna praktyk, możliwość udziału w szkoleniach o różnorodnej tematyce
Miejsce zatrudnienia
Kraj Polska
Województwo(a) łódzkie
Miasta Łódź
Wymagania odnośnie kandydata
Dodatkowe wymagania Status studenta jeszcze przez minimum 1,5 roku
Dostępność min. 24h w tygodniu
Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel oraz MS PowerPoint
Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym
Mile widziana wysoka samodzielność i proaktywność
BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o. o.
Lodowa 103
93-228 Łódź
Nip: 5240104641
Sposób aplikacji

Realizacja: OPTeam S.A.

fundusze.jpgncbir.jpgrp.pngue.jpg
contact.svg
Umów się na spotkanie

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.