Oferty pracy

Informacje podstawowe
Nazwa stanowiska PŁATNE PRAKTYKI STUDENCKIE WOOD-MIZER KOŁO
Numer referencyjny BK-OPR-00070-2024
Rodzaj zatrudnienia praktyka
Branża PRODUKCJA
Link do facebook https://www.facebook.com/WoodMizerPolska/
Ważne do 12.05.2024
Link zewnętrzny https://woodmizer.pl/career
Zakres obowiązków:

Wood-Mizer Industries Sp. z o.o. jest światowym liderem w branży produkcji maszyn i urządzeń do obróbki drewna. Od ponad 40 lat dostarczamy klientom na całym świecie innowacyjne produkty, które zwiększają rentowność i pomagają osiągać zrównoważony rozwój. Europejska centrala znajdująca się w Kole oferuje zatrudnienie dla ponad 600 osób, stwarzając pracownikom możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku oraz zapewniając bogaty pakiet benefitów dla pracowników.

LETNIE PRAKTYKI STUDENCKIE 2024

Program płatnych praktyk studenckich  skierowany jest do studentów, którzy ukończyli minimum drugi rok studiów. Praktyki odbywają się w okresie wakacyjnym (lipiec - wrzesień) i zazwyczaj trwają 4 tygodnie. W tym czasie studenci mają okazję poznać specyfikę pracy w wybranym przez siebie dziale pod okiem dedykowanych im Opiekunów Praktyk.

Zapraszamy do składania aplikacji na praktyki w obszarach:

  • Dział IT
  • Dział Księgowości
  • Dział Produkcji
  • Dział Przygotowania Produkcji
  • Magazyny – dostawy i wysyłki

Co zyskujesz?

Oferujemy płatne praktyki studenckie

Pomagamy zdobywać praktyczną wiedzę i umiejętności

Możesz zrealizować praktykę w ustalonym wspólnie z nami terminie

Termin składania aplikacji: 12.05.2024 r.

Szczegółowe informacje dotyczące zasad organizacyjnych zostały zamieszczone na stronie internetowej https://woodmizer.pl/career.

Skontaktuj się z nami: e-mail: rekrutacja@woodmizer.pl, tel. 63 26 26 000

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma Wood-Mizer Industries Sp. z o.o. z siedzibą w Kole (62-600), ul. Nagórna 114 (zwana dalej jako „Administrator”); wpisana do rejestru przedsiębiorców  prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu  IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru  Sądowego  pod numerem KRS  0000031050

Pracodawca oferuje:

Miejsce zatrudnienia
Kraj Polska
Województwo(a) wielkopolskie
Miasta Koło
Wymagania odnośnie kandydata
Preferowana forma studiów Stacjonarne
Preferowane wydziały Wydział Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki, Wydział Fizyki Technicznej, Informatyki i Matematyki Stosowanej, Wydział Mechaniczny, Wydział Organizacji i Zarządzania
Wood-Mizer Industries Sp. z o.o.
ul. Nagórna 114
62-600 Koło
Nip: 6660003137
Osoba kontaktowa
rekrutacja@woodmizer.pl
632626000
Sposób aplikacji
Aplikacje należy składać poprzez naszą stronę internetową:

Realizacja: OPTeam S.A.

fundusze.jpgncbir.jpgrp.pngue.jpg
contact.svg
Umów się na spotkanie

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.