Oferty pracy

Informacje podstawowe
Nazwa stanowiska Operator CNC
Numer referencyjny BK-OP-00324-2024
Rodzaj zatrudnienia praca
Branża MECHANIKA/BUDOWA MASZYN METALOWA PRODUKCJA
Ważne do 31.08.2024
Zakres obowiązków:

Wykonywanie operacji na maszynach CNC  zgodnie z wymogami produkcyjnymi i jakościowymi

Dobór przyrządów do mocowania detalu

Dobór i wymiana narzędzi

Prowadzenie i kontrolowanie dokumentacji produkcyjnej

Dbanie o prawidłowy stan techniczny maszyn oraz porządek w miejscu pracy

Pracodawca oferuje:

Stabilne zatrudnienie

Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe plus premie oraz dodatki

Bogaty pakiet benefitów (m.in. ubezpieczenie na życie i zdrowie, karta Multisport, dofinansowanie do wypoczynku, karty przedpłacone, paczki dla dzieci, premie świąteczne, premia roczna)

Miejsce zatrudnienia
Kraj Polska
Województwo(a) łódzkie
Miasta Ozorków
Wymagania odnośnie kandydata
Umiejętności zawodowe Znajomość rysunku technicznego - Średniozaawansowany
Dodatkowe wymagania wiedza na temat sposobu obróbki, znajomość parametrów, doboru oprzyrządowania i narzędzi
umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi (mikrometr, szczelinomierz, głębokościomierz)
EMS Elektro Metall Speziallprodukte Polska Sp. z o.o
Łęczycka 101
95-035 Ozorków
Nip: 6312646169
Osoba kontaktowa
rekrutacje@ems-polska.pl
Sposób aplikacji
CV prosimy o przesłanie na adres: rekrutacje@ems-polska.pl

Realizacja: OPTeam S.A.

fundusze.jpgncbir.jpgrp.pngue.jpg
contact.svg
Umów się na spotkanie

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.