Oferty pracy

Informacje podstawowe
Nazwa stanowiska Młodszy doradca klienta e-commerce z językiem niemieckim
Numer referencyjny BK-OP-00300-2024
Rodzaj zatrudnienia praca
Zakres obowiązków:

Twój zakres obowiązków:

  • Kontakt z klientami - będziesz odpowiadać klientom na wiadomości e-mailowe, odbierać telefony oraz czatować;
  • Wykonywanie tłumaczeń i korekt językowych – będziesz realizować tłumaczenia na potrzeby zespołu obsługi klienta lub innych w organizacji;
  • Współpraca z innymi zespołami - będziesz w kontakcie z zespołem produktowo-technologicznym czy marketingu (np. przekazując feedback klientów nt. naszych produktów oraz usług lub realizując tłumaczenia);
  • Raportowanie - przekażesz informację o zrealizowanych zadaniach oraz ich etapie.
Pracodawca oferuje:

To oferujemy:

  • Coroczny budżet szkoleniowy do wykorzystania dla pracowników (szkolenia, kursy, studia);
  • Bezpłatne lekcje języka angielskiego;
  • Darmowe obiady co drugi piątek w ramach integracji zespołu;
  • Samochód służbowy do dyspozycji pracowników;
  • 20 dni płatnego urlopu także przy formie B2B;
  • Elastyczne formy współpracy: umowa o pracę, współpracę B2B, umowa zlecenia;
  • Cykliczne spotkania integracyjne, a raz w roku wyjazd dla wszystkich pracowników;
  • Dofinansowanie do karty sportowej;
  • Kawę, herbatę, soki oraz słodycze bez limitu.
  • Zadaniowy czas pracy w 8-godzinnym systemie;
  • Przyjazną atmosferę pracy w kilkuosobowym zespole;
Wymagania odnośnie kandydata
Wymagane języki Niemiecki - C1
Preferowana forma studiów Niestacjonarne, Stacjonarne
Dodatkowe wymagania Nasze wymagania:
• Język niemiecki – min. C1 w mowie i piśmie;
• Język polski – min. B2, pozwalający na swobodną komunikację w Zespole;
• Kontaktowość, cierpliwość, proaktywna postawa, wysoka kultura osobista.

Mile widziane:
• Doświadczenie w obsłudze klienta lub administracji biurowej, zawodach humanistycznych, bądź sprzedaży;
• Znajomość praw konsumenta;
• Podstawowa wiedza z dziedziny motoryzacji - na początek wystarczy, że odróżnisz kabriolet od pick-upa :)
• Status studenta lub wykształcenie wyższe;
AUTODNA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Obywatelska 128/152
94-104 Łódź
Nip: 5492391545
Sposób aplikacji

Realizacja: OPTeam S.A.

fundusze.jpgncbir.jpgrp.pngue.jpg
contact.svg
Umów się na spotkanie

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.