Oferty pracy

Informacje podstawowe
Nazwa stanowiska Inżynier Budowy
Numer referencyjny BK-OP-00316-2024
Rodzaj zatrudnienia praca
Branża BUDOWNICTWO/ARCHITEKTURA/GEODEZJA
Ważne do 23.06.2024
Zakres obowiązków:
  • Prowadzenie dokumentacji budowlanej i przygotowywanie procesu inwestycyjnego,
  • Planowanie, organizację i kontrolę realizacji robót budowlanych,
  • Monitorowanie zgodności prowadzonych robót z dokumentacją wykonawczą,
  • Współpracę z biurami projektowymi i firmami wykonawczymi,
  • Uczestnictwo w odbiorach robót budowlanych,
  • Wykonywanie obmiarów robót,
  • Udział w procesie rozliczania robót i przygotowania dokumentacji odbioru robót,
  • Koordynację procesu usuwania usterek i zgłoszeń

Od kandydatów oczekujemy spełnienia następujących wymagań:

  • Wykształcenie wyższe budowlane,
  • Znajomość MS Office, Auto Cad, Norma Pro, MS Project
  • Silna motywacja i zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • Dyspozycyjność,
  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • Dodatkowym atutem będzie umiejętność przygotowywania kosztorysó
Pracodawca oferuje:
  • Możliwość uczestnictwa w różnorodnych projektach inwestycyjnych oraz rozwoju zawodowego,
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Bogaty pakiet socjalny,
  • Dobrą atmosferę pracy.
Miejsce zatrudnienia
Kraj Polska
Województwo(a) łódzkie
Wymagania odnośnie kandydata
Znajomość programów MS Windows - Zaawansowany
MS Office - Średniozaawansowany
Preferowana forma studiów Niestacjonarne
Preferowane wydziały Wydział Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska
Preferowane kierunki Budownictwo, Inżynieria Środowiska
FINETECH CONSTRUCTION SP. Z O.O.
ul. Poleczki 32
02-822 Warszawa
Nip: FINETECH C
Osoba kontaktowa
Joanna Gerber
j.gerber@ftcgroup.com.pl
725903111
Sposób aplikacji
CV poprzez email

Realizacja: OPTeam S.A.

fundusze.jpgncbir.jpgrp.pngue.jpg
contact.svg
Umów się na spotkanie

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.