Oferty pracy

Informacje podstawowe
Nazwa stanowiska Inżynier Budowy
Numer referencyjny BK-OP-00305-2024
Rodzaj zatrudnienia praca
Branża BUDOWNICTWO/ARCHITEKTURA/GEODEZJA
Zakres obowiązków:

  • Koordynacja oraz nadzór robót budowlanych
  • Rozliczenia z podwykonawcami i dostawcami
  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z Inwestorem, podwykonawcami i dostawcami
  • Kontrola jakości robót
  • Prace kalkulacyjne
  • Uczestnictwo w odbiorach robót
  • Prowadzenie dokumentacji budowy

Pracodawca oferuje:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole

Miejsce zatrudnienia
Kraj Polska
Województwo(a) łódzkie
Miasta Łódź
Wymagania odnośnie kandydata
Znajomość programów MS Windows - Zaawansowany
MS Office - Średniozaawansowany
AutoCAD2D - Średniozaawansowany
Umiejętności zawodowe Znajomość zasad BHP - Podstawowy
Znajomość prawa pracy - Podstawowy
Znajomość prawa budowlanego - Średniozaawansowany
Znajomość rysunku technicznego - Średniozaawansowany
Prawo jazdy
Preferowana forma studiów Niestacjonarne
Preferowane wydziały Wydział Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska
Preferowane kierunki Budownictwo
RE-Bau
ul. Armii Krajowej 19
30-150 Kraków
Nip: 6791418790
Sposób aplikacji
CV proszę przesłać na adres mailowy: k.piotrowski@re-bau.com

Realizacja: OPTeam S.A.

fundusze.jpgncbir.jpgrp.pngue.jpg
contact.svg
Umów się na spotkanie

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.