Oferty pracy

Informacje podstawowe
Nazwa stanowiska Field Marketing Executive Distribution
Numer referencyjny BK-OP-00340-2024
Rodzaj zatrudnienia praca
Branża SPRZEDAŻ/OBSŁUGA KLIENTA
Zakres obowiązków:

Field Marketing Executive Distribution: głównym zadaniem będzie budowanie i pielęgnowanie relacji z dystrybutorami marki Milwaukee na przypisanym obszarze, oraz wsparcie procesu sprzedaży dla tych dystrybutorów.

Field Marketing Executive Distribution Job Site Solutions: wspiera dystrybutorów w dotarciu do klientów końcowych i sprzedaży produktów Milwaukee. Mogą to być specjaliści wszechstronni, odpowiedzialni za produkty do wszystkich branż przemysłowych lub mogą wybrać ścieżkę specjalizacji w konkretnej kategorii produktów np. hydraulika, budownictwo, rynek motoryzacyjny i inne.

Field Marketing Executive Distribution End Users : skupia się głównie na organizacji dużych wydarzeń/eventów  lub odwiedzaniu użytkowników końcowych wraz z przedstawicielami handlowymi dealerów. Głównie działa jako generalista, realizując cele sprzedaży.

Pracodawca oferuje:
  • Umowa o pracę (po 3 miesięcznym okresie próbnym)
  • możliwość szybkiego awansu - ok. 50% uczestników programu FME awansuje na samodzielnych specjalistów po okresie 2 lat
  • praca w terenie, dlatego poszukujemy kandydatów w całej Polsce
  • służbowy iPhone i laptop
  • służbowy samochód typu VAN z kartą paliwową
  • Kartę MulitSport – rozwijaj swoje pasje i aktywnie spędzaj czas
  • pakiet kafeteryjny, prywatną opiekę medyczną, dodatkowe ubezpieczenie na życie
  • udział w szkoleniach produktowych oraz kompetencyjnych – na start zapewniamy Ci kompleksowe szkolenia wprowadzające
  • wsparcie Buddy’ego – Twój opiekun będzie dla Ciebie przewodnikiem po TTI
  • program poleceń – zyskaj dodatkowy bonus finansowy za skuteczną rekomendację znajomego do pracy
  • dużo praktycznej wiedzy – będziesz mieć wiele okazji, aby poznać funkcjonowanie biznesu w praktyce
Wymagania odnośnie kandydata
Preferowana forma studiów Niestacjonarne
Dodatkowe wymagania Czego oczekujemy:
• Wykształcenie średnie techniczne lub techniczne wyższe (może być w trakcie studiów zaocznych)
• Pierwsze doświadczenie zawodowe w sprzedaży/sprzedaży technicznej/sprzedaży B2B mile widziane
• Motywacja do nauki i zapał do zdobywania wiedzy o nowych produktach oraz rozwiązaniach technicznych.
• Umiejętności komunikacyjne, prezentacyjne i umiejętność nawiązywania kontaktów.
• Prawo jazdy kategorii B
• dla kandydatów mówiących biegle po angielsku możliwość uczestnictwa w Europejskim Programie dla Absolwentów (ale język angielski nie jest wymagany).
• Nie jest wymagana znajomość elektronarzędzi. Otrzymasz pełne wsparcie w zakresie szkoleń produktowych, jednak będziesz musiał być ambitny, pracowity i pełen pasji, jeśli chcesz wrzucić swoją karierę na wyższe obroty.
TECHTRONIC INDUSTRIES EASTERN EUROPE
KOMITETU OBRONY ROBOTNIKÓW 45A
02146 Warszawa
Nip: 5342272218
Sposób aplikacji

Realizacja: OPTeam S.A.

fundusze.jpgncbir.jpgrp.pngue.jpg
contact.svg
Umów się na spotkanie

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.