Oferty pracy

Informacje podstawowe
Nazwa stanowiska Dział Tendering and Execution Centre – Program Praktyk Letnich 2024
Numer referencyjny BK-OPR-00086-2024
Rodzaj zatrudnienia praktyka
Zakres obowiązków:
  • Pomoc przy realizacji przesyłek międzynarodowych
  • Wsparcie kierowników projektów w realizacji codziennych zadań związanych z realizacją zamówień
  • Weryfikacja zasadności wymogów pochodzących od klienta
  • Wsparcie w realizacji zadań systemowych w SAP, Windchill itp.
Pracodawca oferuje:

Kompetencje i umiejętności, jakie nabędziesz podczas praktyk:

• Umiejętność kontaktu z osobami w międzynarodowym zespole

• Zdobycie wiedzy nt. napędów dużych mocy

• Zdobycie wiedzy w zakresie Lean – spojrzenie na usprawnienia w zespole z perspektywy długoterminowej

Oferujemy płatne praktyki trwające 3 miesiące w godzinach 8:00-16:00 w wymiarze 40 godzin tygodniowo. Jeśli chcesz zdobyć doświadczenie w nowoczesnej firmie, pracować z profesjonalistami w międzynarodowym środowisku i uczyć się od najlepszych – zaaplikuj on-line: abb.pl/kariera

Praktyki rozpoczynają się w lipcu oraz trwają 3 miesiące. Czekamy na Wasze aplikacje do 31.05.2024r. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Teraz Twój ruch!

Wymagania odnośnie kandydata
Dodatkowe wymagania - Student lub absolwent kierunku technicznego, mile widziane: elektrotechnika, automatyka, elektronika, energoelektronika, mechatronika
- Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, umożliwiający swobodną komunikację
- Mile widziana wiedza z zakresu: falowników średniego napięcia, silników oraz transformatorów
- Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel.
- Mile widziana znajomość programów: SAP, PTC Windchill
- Analityczne myślenie oraz samodzielność w działaniu
ABB Sp. z o.o.
ul. Placydowska 27
95-070 Aleksandrów Łódzki
Nip: 5260304484
Sposób aplikacji
Link zewnętrzny:

Realizacja: OPTeam S.A.

fundusze.jpgncbir.jpgrp.pngue.jpg
contact.svg
Umów się na spotkanie

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.