Oferty pracy

Informacje podstawowe
Nazwa stanowiska Dział Product Engineering and Quality – Program Praktyk Letnich 2024
Numer referencyjny BK-OPR-00087-2024
Rodzaj zatrudnienia praktyka
Zakres obowiązków:
  • Przygotowywanie dokumentów w MS Visio
  • Wprowadzanie zmian w istniejących dokumentach
  • Sugerowanie usprawnień procesowych
  • Współprace z zespołem w celu analizy istniejących procesów
Pracodawca oferuje:

Czekamy na Twoją aplikację. Aby dowiedzieć się więcej na temat ABB, odwiedź naszą stronę www.abb.com

Kompetencje i umiejętności, jakie nabędziesz podczas praktyk:

- Pogłębienie oraz praktyczne zastosowanie zdobytej wiedzy w środowisku biznesowym.

- Praca w międzynarodowym zespole.

- Udział i aktywny wpływ jakość produktu końcowego na całym świecie.

Oferujemy płatne praktyki trwające 3 miesiące w godzinach 8:00-16:00 w wymiarze 40 godzin tygodniowo. Jeśli chcesz zdobyć doświadczenie w nowoczesnej firmie, pracować z profesjonalistami w międzynarodowym środowisku i uczyć się od najlepszych – zaaplikuj on-line: abb.pl/kariera

Praktyki rozpoczynają się w lipcu oraz trwają 3 miesiące. Czekamy na Wasze aplikacje do 31.05.2024r. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Teraz Twój ruch!

Wymagania odnośnie kandydata
Dodatkowe wymagania - Wykształcenie średnie, status studenta
- Wiedza z zakresu analizy danych i procesów
- Znajomość programu Microsoft Visio
- Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
- Znajomość pakietu MS Office, głównie programu Excel
- Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność
ABB Sp. z o.o.
ul. Placydowska 27
95-070 Aleksandrów Łódzki
Nip: 5260304484
Sposób aplikacji
Link zewnętrzny:

Realizacja: OPTeam S.A.

fundusze.jpgncbir.jpgrp.pngue.jpg
contact.svg
Umów się na spotkanie

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.