Oferty pracy

Informacje podstawowe
Nazwa stanowiska Dział Engineering Power – Program Praktyk Letnich 2024
Numer referencyjny BK-OPR-00085-2024
Rodzaj zatrudnienia praktyka
Branża BADANIA I ROZWÓJ
Zakres obowiązków:
  • Zapoznanie się z organizacją pracy, instrukcjami, schematami, procedurami testów elektrycznych urządzeń energoelektronicznych
  • Dokonywanie inspekcji wizualnej badanych urządzeń
  • Wykonywanie wstępnych testów elektrycznych urządzeń średnich napięć
  • Wykonywanie czynności pomocniczych przy testach urządzeń
Pracodawca oferuje:

Czekamy na Twoją aplikację. Aby dowiedzieć się więcej na temat ABB, odwiedź naszą stronę www.abb.com

Kompetencje i umiejętności, jakie nabędziesz podczas praktyk:

- Budowa falowników trakcyjnych

- Zasady tworzenia schematów elektrycznych

- Zasady współpracy w międzynarodowym środowisku

Oferujemy płatne praktyki trwające 3 miesiące w godzinach 8:00-16:00 w wymiarze 40 godzin tygodniowo. Jeśli chcesz zdobyć doświadczenie w nowoczesnej firmie, pracować z profesjonalistami w międzynarodowym środowisku i uczyć się od najlepszych – zaaplikuj on-line: abb.pl/kariera

Praktyki rozpoczynają się w lipcu oraz trwają 3 miesiące. Czekamy na Wasze aplikacje do 31.05.2024r. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Teraz Twój ruch!

Wymagania odnośnie kandydata
Dodatkowe wymagania - Wykształcenie - studenci kierunków: Elektrotechnika, Automatyka i Robotyka, Mechatronika lub pokrewne
- Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
- Wiedza z zakresu elektrotechniki, bezpieczeństwa elektrycznego, mile widziana ogólna wiedza o pojazdach szynowych
- Znajomość pakietu Microsoft Office
- Komunikatywność, dokładność, samodzielność w działaniu
ABB Sp. z o.o.
ul. Placydowska 27
95-070 Aleksandrów Łódzki
Nip: 5260304484
Sposób aplikacji
Link zewnętrzny:

Realizacja: OPTeam S.A.

fundusze.jpgncbir.jpgrp.pngue.jpg
contact.svg
Umów się na spotkanie

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.