Oferty pracy

Informacje podstawowe
Nazwa stanowiska Business Development Trainee
Numer referencyjny BK-OS-00065-2024
Rodzaj zatrudnienia praktyka
Branża BADANIA I ROZWÓJ ELEKTRONIKA/ELEKTRYKA MECHANIKA/BUDOWA MASZYN MOTORYZACJA
Ważne do 28.06.2024
Link zewnętrzny https://ennovationtech.eu/
Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie prezentacji i ofert,
  • Kontakty z Klientami - przekazywanie informacji na temat firmy i tworzonych ofert,
  • Udział w targach krajowych i zagranicznych,
  • Kreowanie projektów i pozyskiwanie finansowania,
  • Wprowadzanie i weryfikowanie informacji w bazie danych,
  • Budowanie bazy klientów w oparciu o CRM,
  • Współpraca z podwykonawcami / dostawcami
  • Obsługa social-mediów (częściowo)
Pracodawca oferuje:

Oferujemy:

  • Pracę w miłej, startupowej atmosferze w ambitnym zespole,
  • Możliwość przedłużenia umowy po zakończonym stażu,
  • Pakiet świadczeń medycznych i sportowych,
  • Elastyczny czas pracy i możliwość pacy zdalnej.
Miejsce zatrudnienia
Kraj Polska
Województwo(a) mazowieckie
Miasta Warszawa
Wymagania odnośnie kandydata
Znajomość programów MS Office - Średniozaawansowany
Wymagane języki Angielski - Dobra
Preferowana forma studiów Niestacjonarne, Stacjonarne
Dodatkowe wymagania Nasze wymagania:
• Zainteresowania i chęć rozwoju w obszarze rozwoju biznesu,
• Swoboda w posługiwaniu się programami z pakietu MS Office,
• Umiejętność otwartego myślenia i kreowania nowych rozwiązań biznesowych,
• Dobra organizacja miejsca i czasu pracy,
• Umiejętność pracy pod presją czasu i ustalania priorytetów,
• Otwartość i zaangażowanie oraz dobra komunikacja,
• Dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne,
• Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
Ennovation Technology
Omulewska 27
04-128 Warszawa
Nip: 1132989675
Osoba kontaktowa
info@ennovationtech.eu
+48 885 806 086
Sposób aplikacji
Aplikacja przez adres email: info@ennovationtech.eu przez przesłanie CV

Realizacja: OPTeam S.A.

fundusze.jpgncbir.jpgrp.pngue.jpg
contact.svg
Umów się na spotkanie

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.