Oferty pracy

Informacje podstawowe
Nazwa stanowiska Automatyk- programista
Numer referencyjny BK-OP-01569-2022
Rodzaj zatrudnienia praca
Branża AUTOMATYKA I ROBOTYKA ELEKTRONIKA/ELEKTRYKA KONSTRUKCJE/TECHNOLOGIE MECHANIKA/BUDOWA MASZYN
Ważne do 31.05.2024
Link zewnętrzny https://www.pracuj.pl/praca?coid=25703836&joid=25703836
Zakres obowiązków:
  • Programowanie sterowników PLC oraz robotów przemysłowych

  • Uruchamianie układów automatyki u klientów

  • Analiza błędów na liniach produkcyjnych

  • Nadzorowanie montażu i wsparcie przy pracach montażowych

  • Kontakt z klientem w celu ustalenia szczegółów technicznych

  • Praca na miejscu oraz u klienta

Pracodawca oferuje:
  • stałą pracę w miłej atmosferze

  • stabilną pracę w młodym zespole w ciągle rozwijającej się firmie

  • możliwość zdobywania wiedzy w wielu dziedzinach przemysłu, realizujemy projekty dla różnych branż, dla klientów z Polski i z zagranicy

  • szkolenia branżowe

  • ciekawą, pełną wyzwań, nie monotonną pracę

  • Benefit system

  • podobno mamy smaczną kawę :)

Miejsce zatrudnienia
Kraj Polska
Województwo(a) łódzkie
Miasta Łódź
Wymagania odnośnie kandydata
Znajomość programów MS Windows - Średniozaawansowany
MS Office - Średniozaawansowany
C++ - Średniozaawansowany
Umiejętności zawodowe Znajomość zasad BHP - Podstawowy
Znajomość rysunku technicznego - Średniozaawansowany
Wymagane języki Angielski - B1
Preferowana forma studiów Niestacjonarne
Preferowane wydziały Wydział Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki
Dodatkowe wymagania znajomość angielskiego w zakresie pozwalającym na swobodne posługiwanie się dokumentacją techniczną
samodzielność
umiejętność pracy w zespole i sumienność
gotowość do poszerzania wiedzy
dyspozycyjność (praca na cały etat)
podejście do realizacji zadań zorientowane na osiągnięcie wyniku
znajomość STEP7, TIA
mile widziane uprawnienia SEP do 1kV
LINKAP PRZEMYSŁAW STAROŃ
Ferdynanda Ossendowskiego 3h
93-228 Łódź
Nip: 7282453117
Osoba kontaktowa
biuro@linkap.pl
Sposób aplikacji
CV

Realizacja: OPTeam S.A.

fundusze.jpgncbir.jpgrp.pngue.jpg
contact.svg
Umów się na spotkanie

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.