Oferty pracy

Informacje podstawowe
Nazwa stanowiska Asystent Projektanta / Inżynier Budowy
Numer referencyjny BK-OP-00330-2024
Rodzaj zatrudnienia praca
Branża ELEKTRONIKA/ELEKTRYKA ENERGETYKA
Ważne do 30.06.2024
Zakres obowiązków:
  • Opracowywanie dokumentacji projektowych instalacji i sieci elektroenergetycznych SN i nN
  • Opracowywanie projektów oświetleniowych
  • Wykonywanie rysunków, schematów technicznych i rozwinięć instalacji w 2D
  • Wykonywanie obliczeń projektowych
  • Sporządzanie zestawień, opisów technicznych i specyfikacji instalacji - kompletowanie dokumentacji
  • Uzgodnienia przed organami administracji publicznej, inwestorami prywatnymi oraz terenie
  • Nadzór nad robotami budowlanymi
  • Sporządzanie kosztorysów budowlanych
Pracodawca oferuje:
  • Możliwość odbycia praktyki zawodowej do uprawnień budowlanych
  • Możliwość zdobycia konkretnych umiejętności i doświadczenia
  • Udział w ciekawych projektach
  • Samodzielność w prowadzeniu projektów
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia kandydata
  • System premiowy
  • Dostęp do profesjonalnych narzędzi pracy
  • Elastyczność zatrudnienia, zadaniowy tryb pracy lub zdalny
  • Umowę o pracę
Miejsce zatrudnienia
Kraj Polska
Województwo(a) łódzkie
Miasta Zgierz
Wymagania odnośnie kandydata
Znajomość programów MS Windows - Średniozaawansowany
MS Office - Średniozaawansowany
AutoCAD2D - Podstawowy
Preferowana forma studiów Niestacjonarne, Stacjonarne
Preferowane wydziały Wydział Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki
PRO INVEST
Zgierz
95-100 Zgierz
Nip: 7311899118
Osoba kontaktowa
Michał
proinvest.projekt@wp.pl
Sposób aplikacji
e-mail. proinvest.projekt@wp.pl

Realizacja: OPTeam S.A.

fundusze.jpgncbir.jpgrp.pngue.jpg
contact.svg
Umów się na spotkanie

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.