Oferty pracy

Informacje podstawowe
Nazwa stanowiska Asystent Architekta
Numer referencyjny BK-OPR-00093-2024
Rodzaj zatrudnienia praktyka
Branża BUDOWNICTWO/ARCHITEKTURA/GEODEZJA
Ważne do 31.05.2024
Zakres obowiązków:

Poszukujemy zdolnych i zaangażowanych studentów architektury i nie tylko do współpracy nad projektami inwentaryzacji architektonicznej budynków użyteczności publicznej. Praca będzie polegała na tworzeniu dokumentacji 2D (przekroje, rzuty, elewacje) w formacie DWG. Projektowanie prawdopodobnie będzie wymagało również domiarów na miejscu, stąd konieczność sporadycznych wizyt na terenie Łodzi i Gdyni.

Oczekiwania:

  • Umiejętność tworzenia rzutów, przekrojów i elewacji budynków w formacie DWG
  • Możliwość dojazdu do lokalizacji projektów dla celów pomiarowych
  • Samodzielność, dokładność oraz dobra organizacja pracy
Pracodawca oferuje:

Lokalizacja: Praca zdalna z możliwością spotkań na miejscu projektów w regionie Łódzkim oraz w Gdyni

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie (30 PLN/godz.) z możliwością przekształcenia w umowę o dzieło, do negocjacji

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy dostosowane do wymogów akademickich
  • Możliwość długotrwałej współpracy po zakończeniu zlecenia
  • Wsparcie doświadczonych architektów
  • Szansa na rozwój umiejętności zawodowych w praktycznych projektach

Proces aplikacyjny:

Prosimy o przesłanie CV na rekrutacja@rysyarchitekci.pl . Proces selekcyjny będzie obejmował przegląd nadesłanych dokumentów, a następnie rozmowę kwalifikacyjną (możliwa zdalnie).

Miejsce zatrudnienia
Kraj Polska
Województwo(a) łódzkie, mazowieckie, pomorskie
Miasta Łódź, Warszawa, Gdańsk
Wymagania odnośnie kandydata
Znajomość programów AutoCAD2D - Podstawowy
Preferowana forma studiów Niestacjonarne, Stacjonarne
Preferowane wydziały Wydział Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska
Dodatkowe wymagania O firmie:
RYSY Architekci to studio projektowe specjalizujące się w projektowaniu budynków użyteczności publicznej. Naszym celem jest tworzenie przestrzeni, które służą społeczności i są zarazem estetycznie dopracowane.

Informacja RODO:
Administratorem danych osobowych jest RYSY Architekci. Dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na wymienione stanowisko oraz ewentualnie przyszłych procesów rekrutacyjnych, o ile wyrażą Państwo na to zgodę. Dane będą przechowywane przez okres rekrutacji oraz, w przypadku wyrażenia zgody, przez okres nie dłuższy niż 12 miesięcy dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Zgoda może być cofnięta w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Rysy Architekci
Topolowa 2/91
05-500 Warszawa
Nip: 1231485127
Sposób aplikacji
CV prosimy wysyłać na rekrutacja@rysyarchitekci.pl

Realizacja: OPTeam S.A.

fundusze.jpgncbir.jpgrp.pngue.jpg
contact.svg
Umów się na spotkanie

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.