GOLDBECK CEE North Sp.z o.o.

02.01.2024

SYLWETKA FIRMY

np_2023_baner_goldbeck.jpg

GOLDBECK jest obecny na polskim rynku od 1997 roku. Jesteśmy częścią międzynarodowej firmy, która od ponad 50 lat buduje przyszłościowe nieruchomości komercyjne w Polsce i Europie. Projektujemy i produkujemy najważniejsze elementy systemowe naszych budynków głównie we własnych halach produkcyjnych. Zgodnie z hasłem "building excellence" realizujemy projekty budowlane naszych klientów w sposób ekonomiczny, szybki i sprawny. Stawiając na zrównoważony rozwój GOLDBECK certyfikuje swoje budynki w standardach BREEAM, LEED i DGNB.

Przemyślane rozwiązania systemowe, własne moduły konstrukcyjne oraz wysoki stopień prefabrykacji pozwala skupić się na budowaniu spersonalizowanych, zorientowanych na przyszłość nieruchomości komercyjnych, takich jak:

• Magazyny logistyczne
  • Hale produkcyjne
  • Parkingi wielopoziomowe
  • Biurowce

Nasze zespoły regionalne w Poznaniu, Krakowie, Łodzi i Wrocławiu oferują kompleksowe usługi w formule Design&Build. W Lućmierzu (okolice Łodzi) posiadamy jeden z najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych konstrukcji stalowej w Europie. Zakłady w Rakowicach Małych (okolice Lwówka Śląskiego) i Toruniu plasują GOLDBECK w czołówce największych producentów prefabrykowanych elementów budowlanych w Polsce.

Podstawą naszej pracy jest wzajemny szacunek, odpowiedzialność oraz zaangażowanie. Cenimy długoterminowe, bliskie relacje z naszymi partnerami, oparte na uczciwości i innowacyjności.

Łącznie w Polsce zatrudniamy około 800 pracowników i nieustannie się rozwijamy.

WYRÓŻNIENIE W KATEGORII - Najlepszy Pracodawca Łódzkiego Klastra ICT - firma nie rywalizuje w tej kategorii konkursu.

PROGRAM STAŻOWY

Nazwa programu: Praktyki Letnie w GOLDBECK (budowa, biuro)

Opis: Oferujemy kilkumiesięczny Program Praktyk Letnich skierowany do studentów i absolwentów uczelni wyższych, obejmujący nasze biura, budowy i zakłady produkcyjne na terenie całej Polski.

Chcąc rozwijać się w obszarze Zarządzania budową i projektami, tak będą wyglądać Twoje przykładowe zadania podczas Programu Praktyk Letnich w GOLDBECK:

• wspieranie budowy i zarządzania projektem,
  • nauka pod okiem doświadczonych pracowników,
  • realizacja zadań związanych z Twoją specjalizacją,
  • przygotowywanie dokumentacji odbiorowej/powykonawczej,
  • realizacja harmonogramu budowy,
  • przygotowywanie zamówień,
  • zarządzanie jakością,
  • nadzór nad podwykonawcami.

Każdy uczestnik praktyk ma przydzielonego Opiekuna (zwykle jest to Kierownik budowy lub Kierownik projektu), który wspiera praktykantów swoim doświadczeniem i wiedzą.

Dzięki udziale w Programie Praktyk Letnich w GOLDBECK, każdy uczestnik zdobywa cenne doświadczenie przy realizacji dużych inwestycji przemysłowych, poznaje technologie stosowane na budowie oraz uczy się pod okiem doświadczonych specjalistów.

Wielu z naszych praktykantów zostaje w GOLDBECK i kontynuuje swoją ścieżkę kariery w wybranym przez siebie obszarze.