Atos Poland Global Services

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

SYLWETKA FIRMY

np_2022_baner_atos.png

Atos PGS przoduje w dziedzinie transformacji cyfrowej. Jest europejskim liderem w takich obszarach jak cyberbezpieczeństwo oraz chmura i wysokowydajne obliczenia. Zapewnia kompleksowe, indywidualnie dostosowane rozwiązania dla wszystkich sektorów rynku.  Od lat jest światowym partnerem informatycznym Igrzysk Olimpijskich i Paraolimpijskich.

W Polsce Atos jest obecny od 2000 roku i zatrudnia blisko 6 000 osób w 6 miastach: w tym oczywiście w Łodzi.

Oferujemy różnorodne możliwości zarówno kandydatom na początku swojej drogi, jak i osobom bardziej doświadczonym.  Zasadą, którą kierujemy się w Atos, jest nauka poprzez praktykę. Realizujemy ten cel poprzez naszą bogatą ofertę stażową. Wyróżnia nas całoroczne prowadzenie programów stażowych w różnych obszarach. Do skorzystania z oferty zachęcamy głównie studentów ostatnich lat. W trakcie stażu, oprócz wykorzystywania wiedzy w praktyce, stażyści otrzymują atrakcyjne wynagrodzenie oraz benefity. Kandydaci zainteresowani rozwojem w branży IT mają możliwość wzięcia udziału w Akademiach Atos, czyli intensywnych kursach weekendowych, o tematyce technicznej lub biznesowej. Celem tego typu szkoleń jest rozwój kompetencji uczestników i docelowo objęcie odpowiedniego stanowiska.

PROGRAM STAŻOWY

Nazwa programu: JAVA ACADEMY, DEVOPS ACADEMY

Opis: Co roku organizujemy płatny program stażowy skierowany do studentów ostatnich lat i absolwentów kierunków informatycznych, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę w zakresie

• DEVOPS
  • Programowanie JAVA

Staż trwa 3 miesiące, podzielony jest na bloki tematyczne prowadzone przez naszych najlepszych Seniorów i Architektów. Na najlepszych stażystów czeka oferta pracy w Atos dostosowanie do ich grafiki na uczelni więcej - ZAŁĄCZNIK.

np_2022_praktyki_atos.png