Oferty pracy

Informacje podstawowe
Nazwa stanowiska Kierownik robót
Numer referencyjny BK-OP-00318-2024
Rodzaj zatrudnienia praca
Branża BUDOWNICTWO/ARCHITEKTURA/GEODEZJA INNE PRACA FIZYCZNA
Ważne do 24.06.2024
Zakres obowiązków:

KIEROWNIK BUDOWY

- złożenie oświadczenia o przyjęciu obowiązków kierowania budową oraz protokolarne przejęcie od Inwestora placu budowy;

- zapewnienie wykonania odpowiedniego zabezpieczenia i odgrodzenia terenu budowy oraz umieszczenie tablicy informacyjnej budowy;

- przed rozpoczęciem prac wraz z Inwestorem, sporządzenie lub zapewnienie sporządzenia planu bezpieczeństwa i ochrony zdrowia;

- zapewnienie geodezyjnego wytyczenia obiektu (po wytyczeniu geodeta dokonuje wpisu w dzienniku budowy);

- kierowanie budową w sposób zgodny z projektem i pozwoleniem na budowę oraz przepisami, w tym techniczno-budowlanymi i dotyczącymi bezpieczeństwa i higieny pracy;

- prowadzenie dokumentacji (w tym dziennika budowy), a po zakończeniu prac przygotowanie dokumentacji powykonawczej (jeżeli nie jest do tego wyznaczona inna osoba);

- wstrzymanie robót w przypadku stwierdzenia możliwości powstania zagrożenia na budowie oraz bezzwłoczne zawiadomienie o tym Inwestora;

- realizacja zaleceń wpisanych (przez inspektora nadzoru, projektanta) do dziennika budowy, jeżeli taki jest prowadzony na konkretnej budowie;

- zgłaszanie Inwestorowi (inspektorowi nadzoru inwestorskiego) do sprawdzenia lub odbioru zakończonych robót ulegających zakryciu bądź zanikających zapewnienie wykonania wymaganych przepisami lub ustalonych w umowie prób i sprawdzeń instalacji, urządzeń technicznych i przewodów kominowych przed zgłoszeniem obiektu budowlanego do odbioru – kierownik budowy sprawdza dokładność wykonania prac przez Pracowników;

- po zakończeniu robót zgłoszenie Inwestorowi wybudowanego obiektu do odbioru (wpisem do dziennika budowy), uczestniczenie w czynnościach odbiorowych i zapewnienie usunięcia stwierdzonych wad;

- przekazanie inwestorowi oświadczenia o zgodności wykonania obiektu budowlanego z projektem budowlanym i warunkami pozwolenia na budowę oraz przepisami;

- przekazanie Inwestorowi oświadczenia o doprowadzeniu do należytego stanu i porządku terenu budowy, a także – w razie korzystania – drogi, ulicy, sąsiedniej nieruchomości, budynku lub lokalu

- bezpośredni nadzór nad pracownikami;

- organizacja noclegu;

- rozliczanie faktur dotyczących budowy - kosztowych gotówkowych oraz przelewowych (na podstawie dostępu do subkonta bankowego);

membrana samoprzylepna:

skuteczna hydroizolacja membrany:

Pracodawca oferuje:

Jeżeli szukasz:

  • Pracy w młodym, dynamicznym zespole
  • Pracy na terenie calej Polski
  • Możliwości rozwoju zawodowego / dostosowania dni pracy
  • Możliwości zdobycia doświadczenia w szerokim zakresie branży
  • Możliwości pracy z najnowszymi rozwiązaniami
  • Możliwości uczestniczenia w szkoleniach branżowych
  • Nabywania umiejętności / doświadczenia oraz uprawnień budowlanych
  • Wynagrodzenia adekwatnego do posiadanych umiejętności

to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Wymagania odnośnie kandydata
Umiejętności zawodowe Znajomość zasad BHP - Średniozaawansowany
Znajomość prawa pracy - Podstawowy
Znajomość prawa budowlanego - Średniozaawansowany
Znajomość rysunku technicznego - Średniozaawansowany
Preferowana forma studiów Niestacjonarne, Stacjonarne
Preferowane wydziały Wydział Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska
Dodatkowe wymagania Mile widziane:
- Uprawnienia elektryczne
ZIS INVEST GROUP SP. Z O.O.
ul. Żwirki i Wigury 19A
95-200 Pabianice
Nip: 7312051376
Sposób aplikacji
Prosimy o nadsyłanie ofert z CV na adres email: ksiegowosc@ziszawadzki.pl , w tytule proszę o wpisanie stanowiska i nr referencyjnego.
Informujemy, iż odpowiadamy tylko na wybrane oferty.
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych, DzU nr 133, poz. 883)”.

Realizacja: OPTeam S.A.

fundusze.jpgncbir.jpgrp.pngue.jpg
contact.svg
Umów się na spotkanie

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.