Oferty pracy

Informacje podstawowe
Nazwa stanowiska Dekarz / Pomocniczy pracownik budowlany
Numer referencyjny BK-OP-00319-2024
Rodzaj zatrudnienia praca
Branża BUDOWNICTWO/ARCHITEKTURA/GEODEZJA
Ważne do 24.06.2024
Zakres obowiązków:

POMOCNICZY PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY

 Wykonuje proste, rutynowe prace związane z różnymi etapami budowy lub rozbiórki budynków oraz budowy, naprawy, rozbiórki dachów.

Zadania zawodowe:

   - noszenie cegieł i zaprawy murarskiej na budowie;

    - wykonywanie prac pomocniczych przy wykonywaniu szalowań i rusztowań;

    - mieszanie, wylewanie i rozpościeranie materiałów, takich jak: beton, gips i zaprawa murarska, pokrycia dachowe tj. membrany;

    - kopanie i wypełnianie dołów i rowów przy użyciu narzędzi ręcznych;

    - rozpościeranie piasku, ziemi, żwiru i podobnych materiałów;

   -  ładowanie i rozładowywanie materiałów budowlanych, materiałów wydobytych oraz sprzętu i transportowanie ich w obrębie miejsc prowadzenia prac przy użyciu taczek, nosiłek do ręcznego transportu cegieł i wózków ręcznych;

    - wykonywanie prostych prac rozbiórkowych, w tym usuwanie gruzu oraz oczyszczanie starych cegieł uzyskiwanych z rozbiórki budynku, dachów;

    - sprzątanie miejsc pracy i usuwanie różnych przeszkód i zatorów według otrzymanych instrukcji;

    - posługiwanie się prostymi narzędziami ręcznymi, takimi jak łopata, kilof, taczka itp.;

    - przestrzeganie zasad ergonomii oraz przepisów bhp, ochrony ppoż. i ochrony środowiska wymaganych na stanowisku pracy.

DEKARZ

- przygotowanie podłoża;

- paroizolacja (papa paroizolacyjna);

- izolacja z wełny mineralnej (25 cm + spadki + kliny);

- membrana EPDM;

- system orynnowania (rynny, rury spustowe, przelewy awaryjne, wpusty, czyszczaki, pozostałe elementy wynikające z dokumentacji);

- obróbki blacharskie podstaw technicznych, zabudów urządzeń sanitarnych wraz z przykryciem typu czapka jeśli jest wymagana (wykonanie z blachy na płycie osb);

- attyki - izolacja (wełna mineralna, membrana EPDM) +obróbki blacharskie na płycie osb;

- uszczelnienia i obróbki przejść instalacyjnych przez membranę;

- wykonanie otworów pod wpusty i przelewy awaryjne;

- transport pionowy i poziomy;

-  płyty warstwowe;

- obróbki grzebieniowe z wypełnieniem wełną na pełną wysokość;

- obróbki blacharskie pasa nadrynnowego i podrynnowego (kompletnego okapu) wraz z podkonstrukcją z osb i kantówki/profili oraz ociepleniem;

- uszczelnienia i obróbki przejść przez membranę: instalacyjnych, wywiewek, odgromników, uchwytów, podkonstrukcji stalowych, elementów typu drabin;

- montaż i obróbka  z ociepleniem klap i wyłazów dachowych;

- paroizolacja + gruntowanie;

- izolacja z wełny mineralnej + kliny spadkowe, spadki odprowadzające wodę przy klapach, wyłazach;

- obróbki blacharskie z ociepleniem podstaw technicznych, wyrzutni, zabudów urządzeń sanitarnych wraz z przekryciem typu czapka jeśli jest wymagana (wykonanie z blachy na płycie osb);

- obróbka połączenia dach/ściana (dach na niższym poziomie);

- uszczelnienia i obróbki przejść przez membranę: instalacyjnych, wywiewek, odgromników, uchwytów, podkonstrukcji stalowych, elementów typu drabin.

membrana samoprzylepna:

skuteczna hydroizolacja membrany:

Pracodawca oferuje:

Jeżeli szukasz:

  • Pracy w młodym, dynamicznym zespole
  • Pracy na terenie calej Polski
  • Możliwości rozwoju zawodowego / dostosowania dni pracy
  • Możliwości zdobycia doświadczenia w szerokim zakresie branży
  • Możliwości pracy z najnowszymi rozwiązaniami
  • Możliwości uczestniczenia w szkoleniach branżowych
  • Nabywania umiejętności / doświadczenia oraz uprawnień budowlanych
  • Wynagrodzenia adekwatnego do posiadanych umiejętności

to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Wymagania odnośnie kandydata
Umiejętności zawodowe Znajomość zasad BHP - Podstawowy
Preferowana forma studiów Niestacjonarne, Stacjonarne
Preferowane wydziały Wydział Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska
Dodatkowe wymagania Mile widziane:
- Prawo jazdy
- Uprawnienia budowlane
- Znajomość rysunku technicznego
- Znajomość prawa budowlanego
ZIS INVEST GROUP SP. Z O.O.
ul. Żwirki i Wigury 19A
95-200 Pabianice
Nip: 7312051376
Sposób aplikacji
Prosimy o nadsyłanie ofert z CV na adres email: ksiegowosc@ziszawadzki.pl , w tytule proszę o wpisanie stanowiska i nr referencyjnego.
Informujemy, iż odpowiadamy tylko na wybrane oferty.
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych, DzU nr 133, poz. 883)”.

Realizacja: OPTeam S.A.

fundusze.jpgncbir.jpgrp.pngue.jpg
contact.svg
Umów się na spotkanie

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.