Oferty pracy

Informacje podstawowe
Nazwa stanowiska Asystent Projektanta/ Kreślarz
Numer referencyjny BK-OP-01223-2019
Rodzaj zatrudnienia praca
Branża BUDOWNICTWO/ARCHITEKTURA/GEODEZJA
Zakres obowiązków:
Zakres obowiązków kreślarza:
• przygotowanie dokumentacji rysunkowej zgodnie z wytycznymi projektanta.
• Przygotowywanie i edycja dokumentacji rysunkowej na potrzeby projektów budowlanych i dokumentacji wykonawczej konstrukcji stalowych i żelbetowych.
• Współpraca z projektantem prowadzącym temat.
Pożądane umiejętności:
• biegłość w programie Auto Cad
• Podstawowa znajomość norm budowlanych.
• Komunikatywność i dobra organizacja pracy własnej.
• Odpowiedzialność i samodzielność w działaniu.
Zakres obowiązków asystenta projektanta:
• Współpraca z projektantem prowadzącym temat
• Wykonywanie obliczeń statycznych pod nadzorem projektanta

• biegłość w programie Auto Cad i pakietu office,
• Mile widziana znajomość Allplan i Rfem
• Mile widziane doświadczenie w projektowaniu konstrukcji stalowych
• Mile widziany język niemiecki
Pracodawca oferuje:
OFERUJEMY
• Pracę przy różnorodnych projektach takich jak: hale stalowe, żelbetowe budynki przemysłowe, konstrukcje drewniane
• Krótki czas wprowadzenia w standardy biura i szybkie powierzenie odpowiedzialnych zadań takich jak projektowanie konstrukcji (przy jednoczesnym wsparciu zespołu)
• W późniejszym okresie możliwość rozwoju w zakresie projektowania konstrukcji, w tym w zakresie analizy statyczno-wytrzymałościowej, współpracy międzynarodowej i umiejętności lingwistycznych
• Możliwość zdobycia praktyki do uzyskania uprawnień projektowych • Bardzo elastyczny czas pracy, możliwość częściowej pracy zdalnej
• Kursy językowe
• Znakomitą atmosferę w zespole oraz dużą swobodę przy wykonywaniu projektów
• Biuro w samym centrum Łodzi
Miejsce zatrudnienia
Kraj Polska
Województwo(a) łódzkie
Miasta Łódź
Wymagania odnośnie kandydata
Znajomość programów MS Windows - Zaawansowany
MS Office - Średniozaawansowany
AutoCAD2D - Średniozaawansowany
Preferowane wydziały Wydział Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska
Solidstatik Biuro Konstrukcyjne
Struga 31/4
40-887 Łódź
Osoba kontaktowa
Karol Margielewski
karolmargielewski@gmail.com
+48507014302
Sposób aplikacji
CV proszę o przesyłanie na adres mailowy: info@solidstatik.eu. W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt pod numerem: +48 507 014 302

Realizacja: OPTeam S.A.

fundusze.jpgncbir.jpgrp.pngue.jpg
contact.svg
Umów się na spotkanie

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.