Oferty pracy

Informacje podstawowe
Nazwa stanowiska TECHNOLOG – ELEKTROTECHNIK
Numer referencyjny BK-OP-00332-2024
Rodzaj zatrudnienia praca
Branża LOTNICTWO
Ważne do 31.05.2024
Link zewnętrzny https://wzl1.mil.pl/technolog-elektrotechnik/
Zakres obowiązków:

Wymagania:

  • Kierunkowe wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: elektrotechnika lub elektronika lub pokrewne);
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office, AutoCad);
  • Umiejętność wykonania, czytania i analizy schematów elektrycznych;
  • Znajomość pracy komponentów oraz układów elektrycznych i elektronicznych;
  • Umiejętność korzystania z aparatury kontrolno – pomiarowej;
  • Znajomość języka angielskiego (min. poziom B2);
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Umiejętność działania w zespole, komunikatywność;
  • Sumienność i dokładność.

Dodatkowymi atutami będą:

  • Doświadczenie w zakresie obsługi i eksploatacji osprzętu lotniczego;
  • Znajomość języka rosyjskiego na poziomie podstawowym lub wyższym;
  • Praca i/lub doświadczenie przy obsłudze statków powietrznych;
  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Znajomość wymagań norm jakościowych.

Zadania:

Obowiązki wynikające z pracy w charakterze inżyniera elektrotechnika:

  • Przygotowywanie dokumentacji technologicznej naprawy, wykonania części, sprawdzania podzespołów i systemów śmigłowców i samolotów;
  • Opracowywanie modyfikacji śmigłowców – schematów elektrycznych, projektów wiązek, dokumentacji konstrukcyjnej i obiegowej;
  • Rozwiązywanie problemów technologicznych na rzecz zespołów produkcyjnych dot. śmigłowców i samolotów;
  • Sprawowanie nadzoru technologicznego na wydziale produkcyjnym;
  • Wsparcie dla działu sprzedaży i planowania produkcji w zakresie kalkulowania kosztów napraw i modernizacji śmigłowców i samolotów;
  • Tworzenie specyfikacji dla nowych maszyn i urządzeń oraz uczestnictwo w ich uruchamianiu;
  • Uczestnictwo przy wdrażaniu nowych rozwiązań technologicznych:
  • Uczestnictwo w pracach zespołów realizujących projekty B+R;
  • uczestnictwo w pracach wdrażających nową platformę śmigłowcową w lotnictwie SZ (szkolenia, nowe technologie, dokumentacja obsługowa, itp.).
Pracodawca oferuje:
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji w branży,
  • umowę o pracę wraz z pakietem świadczeń socjalnych,
  • stabilne warunki pracy i wynagrodzenia,
  • dobrą atmosferę w zespole,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
Miejsce zatrudnienia
Kraj Polska
Województwo(a) łódzkie
Miasta Łódź
Wymagania odnośnie kandydata
Znajomość programów AutoCAD2D - Średniozaawansowany
AutoCAD3D - Średniozaawansowany
Wymagane języki Angielski - B2
Doświadczenie zawodowe 3 lata
Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 1 S.A.
Dubois 119
93-465 Łódź
Nip: 7240004159
Sposób aplikacji
Dokumenty aplikacyjne prosimy składać do 31.05.2024 r. w Dziale Personalnym w Łodzi, ul. Dubois 119 lub mailowo na adres: praca@wzl1.mil.pl

Realizacja: OPTeam S.A.

fundusze.jpgncbir.jpgrp.pngue.jpg
contact.svg
Umów się na spotkanie

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.