Oferty pracy

Informacje podstawowe
Nazwa stanowiska STAŻYSTA W DZIALE PLANNINGU
Numer referencyjny BK-OS-00069-2024
Rodzaj zatrudnienia staż
Branża LOGISTYKA/DYSTRYBUCJA
Link do facebook https://www.facebook.com/barrycallebautpolska/?locale=pl_PL
Zakres obowiązków:
  • Sprawdzanie zamówień pod kątem potwierdzenia od dostawcy, wprowadzanie danych dot. potwierdzenia do systemu;
  • Zarządzanie zamówieniami pod kątem dostosowania dat dostawy;
  • Pozyskiwanie brakujących certyfikatów od dostawców;
  • Komunikacja z dostawcami, komunikacja z Magazynem Centralnym oraz fabrykami w Belgii w celu sprawdzenia statusu zamówień/dostaw;
  • Awizaje w systemie GoRamp;
  • Regularne sporządzanie/odświeżanie raportów dot.: Surowców i opakowań oraz statusu dostaw, dostępnego stoku oraz dat ważności;
  • Sporządzanie raportów / zestawień i innych materiałów zgodnie z bieżącymi potrzebami zespołu.
Pracodawca oferuje:
  • Płatny staż w oparciu o umowę zlecenie w międzynarodowej organizacji;
  • Hybrydowy model stażu;
  • Wymagana dyspozycyjność min.28-30h tygodniowo;
  • Możliwość realnego rozwoju i zdobycia doświadczenia w obszarze Planningu;
  • Szkolenia i wsparcie doświadczonego zespołu;
  • W biurze: czekolada, świeże owoce i warzywa dostępne każdego dnia;
  • Strefa relaksu i wiele możliwości do wyboru: PlayStation 5, piłkarzyki, bilard, Ping-Pong, biblioteczka, gry planszowe oraz fotele masujące.
  • Sport w pracy? Jasne! Mamy w biurze rowerki stacjonarne oraz bieżnię ze stacją na laptopa.
Miejsce zatrudnienia
Kraj Polska
Województwo(a) łódzkie
Miasta Łódź
Wymagania odnośnie kandydata
Znajomość programów MS Windows - Podstawowy
MS Office - Średniozaawansowany
Wymagane języki Angielski - Bardzo dobra
Dodatkowe wymagania O TOBIE:
- Jesteś osobą sumienną i kreatywną;
- Jesteś dyspozycyjny min. 28-30h tyg;
- Szybko przyswajasz nowe informacje;
- Jesteś osobą zoragnizowaną, która działa również pod wpływem presji czasu;
- Posiadasz wykształcenie wyższe związane z logityką/ IT/ jesteś w trakcie studiów na pokrewnych kierunkach;
- Posługujesz się językiem angielskim w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację ustną i pisemną (min. Poziom średniozaawansowany);
- Znasz podstawowe formuły w programie MS Excel (znajomość tabeli przestawnych, czy PowerBI będzie dodatkowym atutem);
- Posiadanie doświadczenia na podobnym stanowisku będzie mile widziana;
- Znajomość SAP nie jest wymagana, nauczymy cię wszystkiego:)
Barry Callebaut SSC Europe Sp. z o.o.
Wólczańska 180
90-530 Łódź
Nip: 7272796382
Osoba kontaktowa
rekrutacja_polska@barry-callebaut.com
Sposób aplikacji
Prosimy o wysyłanie CV na adres rekrutacja_polska@barry-callebaut.com

Realizacja: OPTeam S.A.

fundusze.jpgncbir.jpgrp.pngue.jpg
contact.svg
Umów się na spotkanie

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.