Oferty pracy

Informacje podstawowe
Nazwa stanowiska Programista maszyn CNC
Numer referencyjny BK-OP-00331-2024
Rodzaj zatrudnienia praca
Branża INNE IT/PROGRAMOWANIE/PROJEKTOWANIE MECHANIKA/BUDOWA MASZYN
Ważne do 31.07.2024
Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie i nadzór nad dokumentacją techniczną,
  • Opracowywanie programów do obróbki numerycznej CNC (frezarki 3 osiowe).
  • Prowadzenie powierzonych projektów.
  • Tworzenie procesów produkcyjnych oraz optymalizacja portfolio firmy pod kątem poprawy efektywności maszyn oraz personelu (operatorzy maszyn).
  • Udział w procesie doskonalenia jakości wyrobów.

Pracodawca oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe plus premie oraz dodatki.

Bogaty pakiet benefitów (m.in. ubezpieczenie na życie i zdrowie, karta Multisport, dofinansowanie do wypoczynku, karty przedpłacone, paczki dla dzieci, premie świąteczne,premia roczna).

Miejsce zatrudnienia
Kraj Polska
Województwo(a) łódzkie
Miasta Ozorków
Wymagania odnośnie kandydata
Doświadczenie zawodowe 2 lata
Preferowana forma studiów Niestacjonarne
Preferowane wydziały Wydział Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki, Wydział Fizyki Technicznej, Informatyki i Matematyki Stosowanej, Wydział Mechaniczny
Dodatkowe wymagania Znajomość programów wspomagania projektowania CAD, CAM (mile widziana umiejętność obsługi Autodesk Fusion).
Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego oraz norm jakościowych ISO.
Znajomość procesów obróbki metali kolorowych.
EMS ELEKTRO METALL SPEZIALPRODUKTE POLSKA sp. z o.o.
Łęczycka 101
95-035 Ozorków
Nip: 6312646169
Osoba kontaktowa
rekrutacje@ems-polska.pl
Sposób aplikacji

Realizacja: OPTeam S.A.

fundusze.jpgncbir.jpgrp.pngue.jpg
contact.svg
Umów się na spotkanie

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.