Oferty pracy

Informacje podstawowe
Nazwa stanowiska Młodszy Specjalista SEO
Numer referencyjny BK-OP-00328-2024
Rodzaj zatrudnienia praca
Branża INTERNET/E-COMMERCE/NOWE MEDIA
Zakres obowiązków:
  • Wdrażanie wspólnie z zespołem strategii content marketingowej;
  • Przeprowadzanie audytów SEO, analiz słów kluczowych, oraz bieżące monitorowanie pozycji za pomocą narzędzi takich jak Ahrefs;
  • Tworzenie rekomendacji odnośnie optymalizacji technicznej stron autoDNA;
  • Wykonywanie zadań optymalizacji technicznej;
  • Przygotowanie oraz realizacja strategii organicznego budowania profilu linków przychodzących;
  • Bezpośredni kontakt i współpraca z wewnętrznym zespołem IT oraz UX;
  • Aktualizowanie wiedzy w zakresie SEO i bieżących trendów w branży motoryzacyjnej.
Pracodawca oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin i elastyczne formy współpracy;
  • System dodatkowych prowizji za dobre efekty prowadzonych kampanii i podnoszenie swoich kwalifikacji – wynagrodzenie jest uzależnione od umiejętności i doświadczenia;
  • Możliwość poszerzania swojej wiedzy, szkolenia na start oraz w trakcie pracy, budżet szkoleniowy;
  • Możliwość rozwoju w obszarze SEO;
  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi i prasy branżowej;
  • Pracę w środowisku międzynarodowym;
  • Szanse na udział w konferencjach branżowych (krajowych i zagranicznych);
  • Pracę u lidera w branży;
  • Prowadzenie różnorodnych projektów;
  • Pracę w metodologii agile w ramach SCRUM;
  • Przyjazną atmosferę pracy w niewielkim zespole;
  • Transparentność i rzetelność w działaniach firmy;
  • Realny wpływ na rozwój firmy i personal branding;
  • Nowoczesne biuro w dobrej lokalizacji z udogodnieniami dla kierowców i rowerzystów;
  • Zadaniowy czas pracy w 8-godzinnym systemie;
  • Bezpłatne lekcje języka angielskiego;
  • Min. 20 dni płatnego urlopu także przy formie B2B;
  • Darmowe obiady w ramach Sprint Break’a;
  • Samochód służbowy do dyspozycji pracowników;
  • Cykliczne spotkania integracyjne, a raz w roku wyjazd dla wszystkich pracowników;
  • Dofinansowanie do karty sportowej;
  • Kawę, herbatę, soki oraz słodycze bez limitu,
  • Wynagrodzenie dostosowane do poziomu wiedzy i doświadczenia.
Miejsce zatrudnienia
Kraj Polska
Województwo(a) łódzkie
Miasta Łódź
Wymagania odnośnie kandydata
Wymagane języki Angielski - B1
Dodatkowe wymagania Nasze wymagania:

Doświadczenie: min. rok w pracy na projektach SEO;
Podstawowa znajomość narzędzi analitycznych takich jak Ahrefs, Google Analytics, Screaming Frog oraz Surfer SEO
Zrozumienia podstawowych aspektów optymalizacji technicznej SEO;
Podstawy HTML/CSS;
Umiejętność analizy wskaźników KPI, wyciągania wniosków i generowania rozwiązań;
Znajomość CMS WordPress;
Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.
AUTODNA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Obywatelska 128/152
94-104 Łódź
Nip: 5492391545
Sposób aplikacji

lub na maila kariera@autodna.pl

Realizacja: OPTeam S.A.

fundusze.jpgncbir.jpgrp.pngue.jpg
contact.svg
Umów się na spotkanie

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.