Oferty pracy

Informacje podstawowe
Nazwa stanowiska Mechanik traktorów, mechanik kombajnów - praca za granicą
Numer referencyjny BK-OIZ-00026-2024
Rodzaj zatrudnienia inna forma zatrudnienia
Branża MECHANIKA/BUDOWA MASZYN
Ważne do 01.06.2024
Zakres obowiązków:
JKS A/S poszukuje osób do pracy przy serwisowaniu kombajnów oraz pracy przy żniwach / zbiorach, posiadających znajomość mechaniki i hydrauliki maszyn rolniczych.

Lokalizacja: Zelandia + Jutlandia,  Dania

Długość kontraktu: min 3-4 miesiace, sznsa na stałe zatrudnienie

Stawka: 210 DKK/godz.
Start: czerwiec 2024

Wymagania:

Doświadczenie i wiedza techniczna z zakresu sprzętu rolniczego (kombajny, traktory)
Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub duńskiego.

Legalna praca na duńskim kontrakcie przez agencję JKS A/S.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: annow@jks.dk

Kontakt telefoniczny w godzinach 8-15 od poniedziałku do piątku pod numerem +45 61 630 709
Wymagania odnośnie kandydata
Doświadczenie zawodowe 1 rok
JKS A/S
Rødkløvervej 2,
6950 Ringkøbing
Nip: DK19687236
Osoba kontaktowa
annow@jks.dk
+4561630709
Sposób aplikacji
CV na adres email

Realizacja: OPTeam S.A.

fundusze.jpgncbir.jpgrp.pngue.jpg
contact.svg
Umów się na spotkanie

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.